MarvelTr Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MarvelTr Rpg

Türkiyede Marvel Bizden Sorulur

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kumarane tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Jhonny Strom
Süper Kahraman
Jhonny Strom

Karakter Özellikleri
Para: 1000
Exp:
kumarane tanıtım Left_bar_bleue0/20kumarane tanıtım Empty_bar_bleue  (0/20)
Level:
kumarane tanıtım Left_bar_bleue5/99kumarane tanıtım Empty_bar_bleue  (5/99)

kumarane tanıtım Empty
MesajKonu: kumarane tanıtım   kumarane tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:19 pm

dikkat! edin çünkü herkez silahlı
http://aslanyurekler.justgoo.com/index.htm
firavunemre
Amatör Kahraman
firavunemre

Karakter Özellikleri
Para:
Exp:
kumarane tanıtım Left_bar_bleue0/0kumarane tanıtım Empty_bar_bleue  (0/0)
Level:
kumarane tanıtım Left_bar_bleue0/0kumarane tanıtım Empty_bar_bleue  (0/0)

kumarane tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: kumarane tanıtım   kumarane tanıtım Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 2:15 pm

Kumaraneyi soymak için 10 hırsız buraya gelir.Hepside silahlıdır.İçerde masum ve iyi insanlar vardır.10 hırsız içerdeki bütün silahlı kişleri ustalıkla öldürür.Ama hesaba katmadıkları birisi vardır...Punisher bu baskını duyunca çok sinirlenir.Hemen kumaraneye gider...Ustaca bir plan yapar..Hırsızlar o anda paların bulunduğu odanın içerisindedirler...Odada 6 hırsız vardır diğerleri dışarda bekliyorlardır.Punisher G3'üne susturucuyu takar ve odanın havalandırmasından ip salarak aşağıya eğilir..Havada iple asılı dururken hırsızlar şok olur...Punisher hiç durmadan ustalıkla ateş eder ve odadaki 6 hırsızda çok kötü bir biçimde ölür.Punisher ipten aşağıya iner ve diğer hırsızlarıda öldürmek için 2 tane kasaturasını çıkartır.Punisher bıçaklar konusunda ustadır.Odanın biraz ilerisinde 2 hırsız arkası dönük bekliyorlardır.Hem odanın kapısı kapalı olduğu için hem de dışarıya ses yalıtımı olduğu için sesleri duymamışlardır.Punisher 2 kasaturasınıda 2 hırsızın üstüne bir mızrak gibi atar ve 2 hırsızda sırtından bıçaklanarak ölür..Punisher bıçakları alır...İçerde 2 hırsız daha vardır..2 hırsızda Punisherın içerden çıktığını görünce ve Punisher arkadaşlarınız öldü diyince arkasına bakmadan 2 hırsızda kaçar...Kumarhanenin sahibi bu cesur kahramana çok büyük bir para teklif eder ama Punisher kabul etmez. SONRA PUNİSHER YENİ MACERALARA ATILMAK İÇİN KUMARHANEDEN ÇIKAR......
Jhonny Strom
Süper Kahraman
Jhonny Strom

Karakter Özellikleri
Para: 1000
Exp:
kumarane tanıtım Left_bar_bleue0/20kumarane tanıtım Empty_bar_bleue  (0/20)
Level:
kumarane tanıtım Left_bar_bleue5/99kumarane tanıtım Empty_bar_bleue  (5/99)

kumarane tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: kumarane tanıtım   kumarane tanıtım Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 1:15 pm

jhonny hemen kapıda bir alev girdabı oluşturur ve PUNİSHER yanar kostümü bile yanan silahları etkisiz hale gelen PUNİSHER'a acıyan jhonny alev girdabını kapatıp PUNİSHER'ı kaderine terk eder ve PUNİSHER kan kaybından ölmek üzereydi.
http://aslanyurekler.justgoo.com/index.htm

kumarane tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-